Magazin

İzzettin Baran Baran Gelinlik'le Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor!

2000 yılında fotoğraf ve kamera çekimi, video montaj ve prodüksiyon çalışmalarıyla başladıkları iş hayatında Mardin‘de kurulan Ödüllü Gelinlik Firması Baran Gelinlik iş hayatında hep daha ileriyi ve daha iyisini hedefliyor.

İzzettin Baran Baran Gelinlik'le Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor!
01-07-2022 12:27
01-07-2022 13:00
Google News

Merkezi Nusaybin‘de bulunan yöresel motifleri özel dikimleri ile bütünleştirerek farklı gelinlik modelleri ve defile tanıtımlarıyla moda dünyasında adını duyuran Baran Gelinlik Firmasının Sahibi İzzettin Baran Mardin Nusaybin’de bir ilke imza atarak bin 500 metrekarelik alan üzerinde kurdukları gelinlik dikimi ile kendi markaları olan gelinlik firmasını yarattı.

KAFAMDA HİKAYE CANLANDIRIYORUM

Modacı İzzettin Baran, “Gelinlik koleksiyonumu tasarlarken kafamda bir hikâye canlandırıyorum, bu da farkımızı ortaya koyuyor” şeklinde düşüncelerini aktardı.

BARAN GELİNLİĞİN BİR MİLYON ₺’LİK DEFİLESİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Baran’ın koleksiyonu arasında olan gözde parçası elmaslı gelinlik, Nur Kübra Yıldız‘ın üzerinde tanıtıldı. 1 milyon ₺ gelinlikle defilenin kapanışı yapıldı. Ardından podyuma çıkan ünlü modacı alkış yağmuruna tutuldu. 1 milyon ₺ değerindeki elmas ve kristal taşlarla hazırlanan tamamı el işlemeli gelinliği giyen model Yıldız, en değerli gelinliği giymekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Tanınmış simaların bulunduğu defilede, Elena ZaykunNur Kübra Yıldız, Su Akkuyu ve ünlü model Özlem Yıldız gibi isimler podyumda yer aldı. Modacı Baran’ın 2023 yılı için hazırladığı renkli koleksiyon, defileyi takip eden moda severler tarafından büyük beğeni topladı.

ÖDÜLLÜ GELİNLİK FİRMASI BARAN GELİNLİK

Yurtiçi ve Yurtdışında aranan gelinlik firmaları arasında yer edinen Mardinʹin Marka Değerlerinden Baran Gelinlik firması yılın en başarılı ödülüne layık görüldü.  

Merkezi Mardin Nusaybin ilçesinde bulunan ve Özel Dikimleri, Faklı Gelinlik Modelleri ve Defile Tanıtımlarıyla moda dünyasında adını duyuran Baran gelinlik firması Kahya Medya Prodüksiyon tarafından İstanbulʹda düzenlenen Gala ve Defilede Yılın En Başarılı Gelinlik Firması Seçilerek Türkiye Vizyon Ödülünün Sahibi Oldu.

Gelin adaylarının zevkine ve vücut tipine göre gelinlik seçimi yapmasının önemini vurgulayan Baran Gelinlik Firması Sahibi Modacı İzzettin Baran, “Gelinler vücutlarını iyi tanımalılar. Modanın yanında kişiye ne yakışacağını bilmek önemli. Dünyanın farklı ülkelerinde gelinlik defileleri gerçekleştirerek, gelin adayları daha çok el işlemeli bol Swarovski ve Kristal taşlı gelinlikler tercih ediyor. Bu defilede de en çok ilgi gören 1 milyon Türk lirasına mâl olan gelinlik oldu. 120 günde tamamen el işlemeli ve aralarında elmasların da bulunduğu kristal taşlar kullanıldı. Şimdiden bu gelinlik için sipariş aldık. 2022-2023 yaz koleksiyonunu tanıtan bir tasarımcı olarak ülkenin her yerine gelinliklerimizi gönderiyoruz. Gelin adaylarının hayallerini gerçeklerle buluşturuyor ifadelerini kullandı.

BARAN GELİNLİK SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Baran Gelinlik Resmi Web Sitesi

Baran Gelinlik Whatsapp Hattı

Baran Kuaför Instagram Hesabı

Baran Tesettür Gelinlik Instagram Hesabı

Baran Prodüksiyon Instagram Hesabı

Baran Gelinlik Twitter Hesabı

Baran Gelinlik Facebook Hesabı

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler