Teknoloji

The Punisher Dizisi Geri Dönüyor

Marvel hayranlarının 2019 yılında birden veda etmek zorunda kaldığı The Punisher'ın geri döneceği açıklandı. Sürpriz açıklama, Claire Temple'ı canlandıran Rosario Dawson tarafından yapıldı.

The Punisher Dizisi Geri Dönüyor
08-08-2022 13:00
Google News

Marvel’ın en sevilen yapımlarından biri olan ve en azından bir zamanlar Netflix’te yayımlanan The Punisher dizisi, ne yazık ki 2019 yılındaki ikinci sezonuyla ekranlara veda etmişti. Pek çok hayran uzun bir zamandır Netflix tarafından iptal edilen dizinin tekrar geri dönmesi için istekte bulunurken, bugün beklenen açıklama geldi.

Iron Fist ve Daredevil gibi yapımlarda da bulunan Claire Temple karakterini canlandıran oyuncu Rosario Dawson, The Punisher’ın geri döneceğini açıkladı. Chicago’da düzenlenen etkinlikte konuşan Dawson, karakterin Marvel Sinematik Evreni bünyesinde geleceğini açıkladı. Üstelik Punisher’ı canlandıracak ismin yeniden Jon Bernthal olacağı açıklandı.

Dawson’ın sürprizi paylaştığı anlar:

The Punisher’ın ne zaman döneceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. 2017 yılında yayınlanmaya başlayan dizi, özellikle Punisher gibi bir karakterin 'olması gerektiği gibi' gösterilmesiyle çokça beğeni toplamıştı. Dizi, vahşete, kana ve yoğun duygulara yer vermesinin yanı sıra Bernthal’ın oyunculuğuyla şahlanmıştı.

Bununla birlikte dizinin yeniden dönüşünü Dawson’ın ağzından duymamız, Claire Temple karakterinin The Punisher’da yer alacağına da işaret oldu. Temple, Punisher dizisinde gözükmemiş olsa da iki karakter arasındaki bağ, Punisher’ın da ilk kez görüldüğü Daredevil dizisinde kurulmuştu.

The Punisher'ın bu kez Netflix ekranlarında değil, Disney Plus'ta yayınlanması muhtemel. Zira dizinin daha önceki iptal edilme nedeni de Disney'in yayın haklarını Netflix'ten almasıydı.

Marvel yapımlarının yanı sıra Tüm Disney, Pixar, National Geographic içeriklerine ulaşmak için hemen Disney+ abonesi olabilirsiniz.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler